PĹ.eskoÄ.it na navigaci | PĹ.eskoÄ.it na obsah


DrobeÄ.ková navigace:

Úvodní stránka » Clanky » Prvomájová procházka Ostravou


Banner - Mihalik

Volební programy městských obvodů

RSS Feed

Prvomájová procházka Ostravou

2017-05-04 | (DL)


Ostravská ČSSD přivítala květen tradiční procházkou vedoucí z Dolní oblasti Vítkovic až k památníků u mostu Miloše Sýkory. Průvod tvořený členy i příznivci strany napříč všemi věkovými kategoriemi letos nejen plamenně diskutoval, ale také oživil ulice Ostravy papírovými květy nesoucími heslo tohoto ročníku.

Konec levné práce. Češi si zaslouží vyšší mzdy.

"Téma, které staví do srovnání průměrné tuzemské mzdy se mzdami v zahraničí, bude s nejvyšší pravděpodobností také klíčovou otázkou v nadcházejících volbách do poslanecké sněmovny," soudil pochodující současný poslanec za Ostravu, Adam Rykala Česká strana sociálně demokratická se již nyní může pyšnit výsledky v rovině finanční podpory rodiny, studentů formou bezplatného vzdělání, pracujících díky zvýšení minimální mzdy i rostoucí úrovně starobních důchodů. Nyní je na čase posílit hodnotu práce v Česku obecně. Inspirací pro přítomné potenciální poslance a poslankyně Parlamentu ČR se tak na prvomájovém průvodu staly názory kolegů, přátel i oslovených kolemjdoucích.

Aktuálním pohledem na politickou situaci a odpověďmi na četné dotazy završil letošní prvomájový průvod ministr zahraničí, Lubomír Zaorálek.


Prvomájová procházka Ostravou Prvomájová procházka Ostravou Prvomájová procházka Ostravou Prvomájová procházka Ostravou Prvomájová procházka Ostravou